
| Kód: | MD22.404 |
| Cena s DPH : | 2 560 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 týdnů |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 2 cm |
| Výška: | 178,5 cm |
| Hmotnost: | 5,5 kg |
| Cena s DPH | 10 323 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 885 Kč |
| Cena s DPH | 6 579 Kč |
| Cena s DPH | 10 297 Kč |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 8 610 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 13 148 Kč |
| Cena s DPH | 7 477 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 566 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 4 407 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 1 429 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 7 149 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 7 146 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 12 752 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |