
| Kód: | M22.189 |
| Cena s DPH : | 442 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 týdnů |
| Uzamykatelná: | ne |
| Pohledová záda: | ano |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 13 148 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 10 007 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 1 845 Kč |
| Cena s DPH | 1 989 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 51 909 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 6 579 Kč |
| Cena s DPH | 16 442 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 5 758 Kč |
| Cena s DPH | 13 881 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 10 613 Kč |
| Cena s DPH | 1 034 Kč |
| Cena s DPH | 48 923 Kč |
| Cena s DPH | 3 213 Kč |
| Cena s DPH | 2 324 Kč |
| Cena s DPH | 4 407 Kč |
| Cena s DPH | 5 449 Kč |
| Cena s DPH | 1 153 Kč |
| Cena s DPH | 20 859 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 1 429 Kč |
| Cena s DPH | 910 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 1 652 Kč |