Položek v košíku: 0 0,- Kč
česká verze slovenská verze english version deutch

BoXie - univerzální box

BoXie - univerzální box

Začátkem loňského roku jsme zahájili spolupráci se Západočeskou univerzitou – Fakultou umění a designu Ladislava Sutnara v projektu Partnerství znalostního transferu. Cílem projektu je vytvoření designérského pracoviště, díky kterému budeme mít možnost inovovat naše výrobky a navrhovat pro Vás nové.

Výzvu v tomto projektu přijala mladá talentovaná designérka Mgr. Daniela Lašútová, absolventka Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, která se do tohoto projektu v rámci spolupráce vysokých škol přihlásila. Během 16-ti měsíčního trvání projektu tak máme možnost čerpat zkušenosti získané během aktivní účasti na mnoha jak tuzemských, tak i mezinárodních výstavách zaměřených na design, jako např. The Salone de Mobile v italském Milánu, Alvar Aalto ve finském Rovaniemi či dokonce Tokyo Design Week v Japonsku, kde tato mladá designérka obdržela ocenění ASIA AWARDS – Grand Prix University Award For Overseas v roce 2015.

Ve fázi pilotáže designérského pracoviště vznikl prototyp univerzálního multifunkčního boxu na kolečkách, který bychom Vám nyní rádi představili:

BoXie v sobě kombinuje sedací nábytek, úložný prostor a po sejmutí polšáře i stoleček pro kreativní hraní. Jednotlivé boxy se dají jednoduchým způsobem propojit a vytvořit tak optické předělení třídy MŠ a vytvoření oddělených herních zón při zachování dostatečného přehledu o dění v celé třídě.

vyhledat:
Položek na stranu:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.tvar-kt.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.tvar-kt.cz

Tyto stránky obsahují cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souboru cookie.   Další informace