česká verze slovenská verze english version deutch
Položek v košíku: 0 0,- Kč

Doprava a platba

Přeprava objednaného zboží:

Doprava není zahrnuta v ceně výrobků a pro všechny kupující je účtována zvlášť, a to ze skladu dodavatele v Klatovech do místa určení příjemce.
Doprava po celé ČR*:
Při nákupu do 20tis. Kč činí 10% z ceny objednávky, minimálně však 150 Kč vč. DPH.
Při nákupu nad 20tis. Kč činí 5% z ceny objednávky.
V případě platby na dobírku je přiúčtováno doběrečné ve výši 73 Kč vč. DPH.

*V případě přepravy nábytku přepravní službou TOPTRANS jsou k ceně dopravy připočítány dřevěné přepravní palety v ceně 182Kč vč. DPH za každý kus.

Při přebírání zásilky je nutné zboží zkontrolovat a to jak množství, tak bezvadný stav zásilky. Počet balení zapište do přepravního listu, který podepisujete dopravci. Nelze akceptovat reklamaci zboží viditelně poškozeného přepravou. Zkontrolujte vnější obal, rozbalte zásilku a zkontrolujte nepoškozenost zásilky uvnitř. Pokud zjistíte poškození, zboží nepřebírejte, ihned nám to oznamte na telefonní číslo 373 733 233.

Na reklamce mechanického poškození výrobku nahlášené po podpisu dodacího listu ( kde potvrzujete dopravci nepoškozené zásilky )  a odjezdu řidiče nebude brán zřetel s ohledem na reklamační podmínky přepravce.

Neúplnost či nekompletnost zboží reklamujte ihned po převzetí zboží. Na pozdější reklamace tohoto typu nemusí být brán zřetel. O oprávněnosti reklamace a způsobu odstranění závady rozhoduje dodavatel na základě dodaných podkladů a materiálů. Další nároky včetně náhrady následně vzniklých škod jsou vyloučeny.

 

Platební podmínky:

Prodávající akceptuje pouze platbu předem bankovním převodem na účet Prodávajícího s tím,  že vlastní výroba položek objednávky je zahájena až po přijetí zálohové platby na účet Prodávajícího. Pro mateřské a základní školy nabízíme možnost objednávání výrobků a zboží na fakturu se splatností 14 dní po převzetí zboží. Na dobírku zasíláme pouze plastové zásuvky Gratnells. Až do celkového zaplacení zůstává zboží majetkem Prodávajícího.

 

Tyto stránky obsahují cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souboru cookie.   Další informace