česká verze slovenská verze english version deutch
Položek v košíku: 0 0,- Kč

Doprava a platba

Přeprava objednaného zboží:

Doprava není zahrnuta v ceně výrobků a pro všechny kupující je účtována zvlášť, a to ze skladu dodavatele v Klatovech do místa určení příjemce.
Doprava po celé ČR:
Při nákupu do 20tis. Kč činí 10% z ceny objednávky, minimálně však 150 Kč vč. DPH.
Při nákupu nad 20tis. Kč činí 5% z ceny objednávky.
V případě platby na dobírku je přiúčtováno doběrečné ve výši 73 Kč vč. DPH.

V případě přepravy nábytku přepravní službou TOPTRANS jsou k ceně dopravy připočítány dřevěné přepravní palety v ceně 140Kč bez DPH za každý kus.

Při přebírání zásilky je nutné zboží zkontrolovat a to jak množství, tak bezvadný stav zásilky. Počet balení zapište do přepravního listu, který podepisujete dopravci. Nelze akceptovat reklamaci zboží viditelně poškozeného přepravou. Zkontrolujte vnější obal, rozbalte zásilku a zkontrolujte nepoškozenost zásilky uvnitř. Pokud zjistíte poškození, zboží nepřebírejte, ihned nám to oznamte na telefonní číslo 373 733 233.

Na reklamce mechanického poškození výrobku nahlášené po podpisu dodacího listu ( kde potvrzujete dopravci nepoškozené zásilky )  a odjezdu řidiče nebude brán zřetel s ohledem na reklamační podmínky přepravce.

Neúplnost či nekompletnost zboží reklamujte ihned po převzetí zboží. Na pozdější reklamace tohoto typu nemusí být brán zřetel. O oprávněnosti reklamace a způsobu odstranění závady rozhoduje dodavatel na základě dodaných podkladů a materiálů. Další nároky včetně náhrady následně vzniklých škod jsou vyloučeny.

 

Platební podmínky:

Prodávající akceptuje pouze platbu předem bankovním převodem na účet Prodávajícího s tím,  že vlastní výroba položek objednávky je zahájena až po přijetí zálohové platby na účet Prodávajícího. Pro mateřské a základní školy nabízíme možnost objednávání výrobků a zboží na fakturu se splatností 14 dní po převzetí zboží. Na dobírku zasíláme pouze plastové zásuvky Gratnells. Až do celkového zaplacení zůstává zboží majetkem Prodávajícího.

 

Copyright © www.tvar-kt.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.tvar-kt.cz

Tyto stránky obsahují cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souboru cookie.   Další informace