
| Kód: | M19.009 |
| Cena s DPH : | 5 808 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 10 týdnů |
| Uzamykatelná: | ne |
| Pohledová záda: | ano |
| Dodáváno již sestavené: | ano |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Hmotnost: | 12 kg |
Police jsou vyrobeny z LDTD. Ostatní vyrobeno z bukového dřeva.