| Kód: | SET22.010 |
| Cena s DPH : | 51 552 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 10 týdnů |
| Uzamykatelná: | ne |
| Pohledová záda: | ano |
| Šířka: | 140 cm |
| Hloubka: | 351 cm |
| Výška: | 178 cm |
| Hmotnost: | 186 kg |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 1 153 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 1 429 Kč |
| Cena s DPH | 885 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 4 407 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 12 752 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 4 879 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 10 297 Kč |
| Cena s DPH | 8 610 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 7 149 Kč |