
| Kód: | M11.012/100 |
| Cena s DPH : | 17 365 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 týdnů |
| Uzamykatelná: | nelze |
| Pohledová záda: | ano |
| Dodáváno již sestavené: | ano |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Hmotnost: | 79 kg |
| Počet volných polic: | 3 ks |
| Cena s DPH | 15 706 Kč |
| Cena s DPH | 17 961 Kč |
| Cena s DPH | 16 372 Kč |
| Cena s DPH | 14 104 Kč |
| Cena s DPH | 16 563 Kč |
| Cena s DPH | 15 107 Kč |
| Cena s DPH | 14 190 Kč |