
| Kód: | M11.000/100 |
| Cena s DPH : | 5 062 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 týdnů |
| Pohledová záda: | ano |
| Dodáváno již sestavené: | ano |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Hmotnost: | 40 kg |
| Počet volných polic: | 3 ks |
Možno osadit 12 plastovými zásuvkami N2 viz níže (prodávají se zvlášť).
| Cena s DPH | 356 Kč |
| Cena s DPH | 356 Kč |
| Cena s DPH | 356 Kč |
| Cena s DPH | 356 Kč |
| Cena s DPH | 356 Kč |
| Cena s DPH | 356 Kč |
| Cena s DPH | 356 Kč |
| Cena s DPH | 356 Kč |
| Cena s DPH | 356 Kč |
| Cena s DPH | 356 Kč |