| Kód: | 15.310.BK.barva |
| Cena s DPH : | 628 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 10 týdnů |
| Šířka: | 31 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
Masivní buková zásuvka lakovaná či barevně mořená. Při povrchové úpravě mořením zůstává viditelná přírodní struktura dřeva.