| Kód: | C22.184 |
| Cena s DPH : | 1 336 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 týdnů |
| Uzamykatelná: | ne |
| Pohledová záda: | ano |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 1 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Cena s DPH | 883 Kč |
| Cena s DPH | 1 429 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 885 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 1 153 Kč |
| Cena s DPH | 13 881 Kč |
| Cena s DPH | 4 879 Kč |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 10 323 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 7 149 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 10 297 Kč |
| Cena s DPH | 7 477 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 12 752 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 1 404 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 496 Kč |