
| Kód: | 19.046.color |
| Cena s DPH : | 3 275 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 10 týdnů |
| Šířka: | 49,5 cm |
| Hloubka: | 48 cm |
| Výška: | 83,5 cm |
| Hmotnost: | 6 kg |
Rozměr čalouněného sedáku: š.400 x hl.395 mm
Židle vhodná předevšim pro kulturní domy, klubovny, restaurace apod..
Výška sedáku je 47 cm.
Upozornění: Vzorník látek LAGUNA je v doprodeji se slevou 5 %.
Sleva bude dodatečně přidělena po objednání. Dostupnost jednotlivých látek je omezená a nelze garantovat, kolik kusů židlí bude možné vyrobit.
Doprodej látky LAGUNA 21, 22, 24, 25, 29, 51, 60, 65, 76, 85, 90, 91, 97, 100
V základní nabídce látky TAMPA 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
Sedák:
Odolnost v oděru: 93 000 cyklů - LAGUNA, 100 000 cyklů - TAMPA
Složení: 100 polyester (TAMPA + teflonová úprava pro snadné čištění vodou)
Čištění:
V případě lokalizovaných skvrn lze čalounění vyčistit následujícím způsobem: