
| Kód: | M22.416 |
| Cena s DPH : | 1 923 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 týdnů |
| Uzamykatelná: | ne |
| Pohledová záda: | ano |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Cena s DPH | 2 191 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 48 923 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 10 613 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 3 998 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 1 034 Kč |
| Cena s DPH | 910 Kč |
| Cena s DPH | 1 096 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 5 758 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 7 146 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 885 Kč |
| Cena s DPH | 1 153 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 20 859 Kč |
| Cena s DPH | 38 876 Kč |
| Cena s DPH | 8 610 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 7 946 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 7 339 Kč |
| Cena s DPH | 6 579 Kč |
| Cena s DPH | 10 007 Kč |
| Cena s DPH | 4 879 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 883 Kč |
| Cena s DPH | 2 560 Kč |