
| Kód: | M21.107 |
| Cena s DPH : | 22 325 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 10 týdnů |
| Uzamykatelná: | nelze |
| Pohledová záda: | ne |
| Dodáváno již sestavené: | ano |
| Hmotnost: | 83 kg |
| Šířka: | 96 cm |
| Hloubka: | 65 cm |
| Výška: | 154 cm |
Do skříně je možné odděleně uložit 7 lehátek (matrací).
Korpus skříně je vyroben z laminované DTD tl. 18mm v dekoru dle vzorníku, plastové hrany ABS tl. 2mm.
Nábytek je standardně dodáván ve smontovaném stavu.
Rozměr lehátek: max.130 x 60 x 10cm
Barva látky a konstrukce roletky je v příloze a při objednání se píše do poznámky.
| Cena s DPH | 1 679 Kč |
| Cena s DPH | 1 545 Kč |
| Cena s DPH | 1 679 Kč |
| Cena s DPH | 2 212 Kč |
| Cena s DPH | 1 834 Kč |
| Cena s DPH | 1 936 Kč |
| Cena s DPH | 1 834 Kč |
| Cena s DPH | 1 545 Kč |
| Cena s DPH | 2 212 Kč |
| Cena s DPH | 1 936 Kč |