
| Kód: | M22.163 |
| Cena s DPH : | 8 501 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 týdnů |
| Pohledová záda: | ano |
| Dodáváno již sestavené: | ano |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 38,5 cm |
| Hmotnost: | 28 kg |
| Počet volných polic: | 1 ks |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 23 352 Kč |
| Cena s DPH | 2 191 Kč |
| Cena s DPH | 51 909 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 8 610 Kč |
| Cena s DPH | 10 007 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 3 213 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 885 Kč |
| Cena s DPH | 30 284 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 1 404 Kč |
| Cena s DPH | 38 876 Kč |
| Cena s DPH | 566 Kč |
| Cena s DPH | 4 407 Kč |
| Cena s DPH | 10 323 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 1 764 Kč |
| Cena s DPH | 3 998 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 1 034 Kč |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 13 148 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 7 806 Kč |
| Cena s DPH | 7 712 Kč |
| Cena s DPH | 7 149 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 1 336 Kč |
| Cena s DPH | 1 860 Kč |