
| Kód: | M22.159 |
| Cena s DPH : | 2 927 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 týdnů |
| Pohledová záda: | ano |
| Dodáváno již sestavené: | ano |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 38,5 cm |
| Hmotnost: | 16,5 kg |
| Počet volných polic: | 1 ks |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 10 007 Kč |
| Cena s DPH | 3 213 Kč |
| Cena s DPH | 1 034 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 13 881 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 28 784 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 8 610 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 17 758 Kč |
| Cena s DPH | 1 652 Kč |
| Cena s DPH | 38 876 Kč |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 30 561 Kč |
| Cena s DPH | 1 404 Kč |
| Cena s DPH | 1 989 Kč |
| Cena s DPH | 16 442 Kč |
| Cena s DPH | 705 Kč |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |
| Cena s DPH | 6 766 Kč |
| Cena s DPH | 5 751 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 7 149 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 1 096 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 39 284 Kč |
| Cena s DPH | 910 Kč |
| Cena s DPH | 7 146 Kč |
| Cena s DPH | 23 352 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 1 764 Kč |
| Cena s DPH | 5 132 Kč |
| Cena s DPH | 2 560 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |