
| Kód: | M22.152 |
| Cena s DPH : | 10 613 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 týdnů |
| Pohledová záda: | ano |
| Dodáváno již sestavené: | ano |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 63,5 cm |
| Hmotnost: | 44 kg |
| Počet volných polic: | 2 ks |
| Cena s DPH | 13 881 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 7 146 Kč |
| Cena s DPH | 3 663 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 5 751 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 699 Kč |
| Cena s DPH | 10 297 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 10 323 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 883 Kč |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 1 153 Kč |
| Cena s DPH | 442 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 885 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 7 712 Kč |
| Cena s DPH | 3 213 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 849 Kč |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 566 Kč |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 8 610 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 7 149 Kč |
| Cena s DPH | 13 148 Kč |
| Cena s DPH | 4 407 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |