
| Kód: | JD08209 |
| Výrobce: | TVAR v.d. Klatovy |
| Cena s DPH : | 8 690 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 týdnů |
| Pohledová záda: | ano |
| Dodáváno již sestavené: | ano |
| Šířka: | 104 cm |
| Hloubka: | 47,5 cm |
| Výška: | 77 cm |
| Hmotnost: | 38 kg |
| Počet volných polic: | 1 ks |
Zvolíte-li při výběru barvy plastových zásuvek možnost kombinace barev, specifikujte požadovanou barvu zásuvek v poznámce, viz. vzorník níže.
Kompatibilní s nábytkovou řadou MIKI ART.
| Cena s DPH | 676 Kč |
| Cena s DPH | 676 Kč |
| Cena s DPH | 207 Kč |
| Cena s DPH | 676 Kč |
| Cena s DPH | 676 Kč |
| Cena s DPH | 676 Kč |
| Cena s DPH | 676 Kč |