
| Kód: | C22.177 |
| Cena s DPH : | 5 758 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 týdnů |
| Uzamykatelná: | ne |
| Pohledová záda: | ano |
| Šířka: | 54 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 102 cm |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Cena s DPH | 1 608 Kč |
| Cena s DPH | 8 260 Kč |
| Cena s DPH | 4 527 Kč |
| Cena s DPH | 4 094 Kč |
| Cena s DPH | 883 Kč |
| Cena s DPH | 6 579 Kč |
| Cena s DPH | 7 434 Kč |
| Cena s DPH | 7 462 Kč |
| Cena s DPH | 1 070 Kč |
| Cena s DPH | 5 463 Kč |
| Cena s DPH | 566 Kč |
| Cena s DPH | 2 063 Kč |
| Cena s DPH | 8 610 Kč |
| Cena s DPH | 4 916 Kč |
| Cena s DPH | 12 433 Kč |
| Cena s DPH | 7 146 Kč |
| Cena s DPH | 4 879 Kč |
| Cena s DPH | 1 566 Kč |
| Cena s DPH | 8 501 Kč |
| Cena s DPH | 599 Kč |
| Cena s DPH | 10 323 Kč |
| Cena s DPH | 2 927 Kč |
| Cena s DPH | 1 843 Kč |
| Cena s DPH | 7 712 Kč |
| Cena s DPH | 6 290 Kč |
| Cena s DPH | 2 844 Kč |
| Cena s DPH | 1 429 Kč |
| Cena s DPH | 3 243 Kč |
| Cena s DPH | 742 Kč |
| Cena s DPH | 1 113 Kč |
| Cena s DPH | 1 923 Kč |
| Cena s DPH | 932 Kč |
| Cena s DPH | 1 998 Kč |
| Cena s DPH | 2 266 Kč |
| Cena s DPH | 2 399 Kč |
| Cena s DPH | 1 404 Kč |
| Cena s DPH | 13 850 Kč |
| Cena s DPH | 1 153 Kč |
| Cena s DPH | 2 237 Kč |
| Cena s DPH | 885 Kč |