
| Kód: | M11.410 roh |
| Cena s DPH : | 4 018 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 týdnů |
| Uzamykatelná: | nelze |
| Pohledová záda: | ano |
| Dodáváno již sestavené: | ano |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 75 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Hmotnost: | 22,5 kg |
| Počet volných polic: | 2 ks |
Šíře skříňky 51 cm, hloubka 40 cm.