| Kód: | M12.030 |
| Cena s DPH : | 7 516 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | 8 týdnů |
| Uzamykatelná: | ne |
| Pohledová záda: | ano |
| Dodáváno již sestavené: | ano |
| Šířka: | 150 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Hmotnost: | 53 kg |
| Cena s DPH | 879 Kč |
| Cena s DPH | 1 693 Kč |
| Cena s DPH | 1 162 Kč |
| Cena s DPH | 592 Kč |
| Cena s DPH | 993 Kč |
| Cena s DPH | 1 001 Kč |